2014-09-25
2014-09-25

2014-09-23
OPUBLIKOWANO WYNIKI Z LOTU 5/2014

2014-09-16
OPUBLIKOWANO WYNIKI LOT 4 GŁOGÓW

2014-09-16
opublikowano wyniki openy po 4 locie młode

2014-09-10
opublikowano openy młode 2014

2014-09-08
OPUBLIKOWANO WYNIKI Z BRZEGI MŁODE

2014-09-01
opublikowano wyniki openy po locie 2

2014-09-01
2014-09-01 opublikowano wyniki z Krapkowice

2014-08-27
OPUBLIKOWANO WYNIKI LOT 1 MŁODE

2014-08-27
opublikowano openy po 1 locie młode

2014-07-28
2014-07-28 OPUBLIKOWANO WYNIKI Z HANNOVER 3

2014-07-28
openy po 14 locie

2014-07-22
OPUBLIKOWANO OPENY PO LOCIE 13

2014-07-21
2014-07-21- Opublikowano wyniki GRODZISK WLKP.

2014-07-14
2014-07-14- Opublikowano wyniki HANNOVER 2

2014-07-14
opublikowano OPENY 14

2014-07-07
OPUBLIKOWANO WYNIKI Z KORNIK 3

2014-07-07
opublikowano openy po 11 locie

2014-06-30
2014-06-30- Opublikowano wyniki HANNOVER 1

2014-06-30
opublikowano openy po 10 locie 2014-06-30

2014-06-25
LISTA KONKURSOWA NR 9

2014-06-16
2014-06-16 - Opublikowano wyniki POLICE 3

2014-06-16
opublikowano openy po 8 locie

2014-06-10
2014-06-10 - Opublikowano wyniki POLICE2

2014-06-10
opublikowano openy po 7 locie

2014-06-03
2014-06-03 - Opublikowano wyniki POLICE

2014-06-03
OPUBLIKOWANO OPENY PO 6 LOCIE

2014-05-27
2014-05-27 - Opublikowano wyniki Starogardu Szczecińskiego

2014-05-27
opublikowano OPEN po 5 locie

2014-05-21
014-05-21 - Opublikowano wyniki KORNIK 1

2014-05-21
OPUBLIKOWANO OPEN 4 21-05-2014

2014-05-12
2014-05-12 - Opublikowano wyniki TUREK

2014-05-12
opublikowano OPEN 3

2014-05-07
opublikowano 2014-05-07 OPEN 1

2014-05-07
opublikowano 2014-05-07 OPENY2

2014-05-06
2014-05-06 - Opublikowano wyniki WIELUN

2014-05-02
2014-05-02 lista konkursowa Radomsko 1/2014

2014-04-25
2014-04-25 PUCHAR PREZESA

2014-02-03
ZAPROSZENIE NA ZEBRANIE

2014-01-23
PLAN LOTÓW 2014

2014-01-02
KUMUNIKAT NR- 1/2014, 2/2014

2013-12-08
KOMUNIKAT - DOSTARCZENIE GOŁEBI NA WYSTAWĘ

2013-11-26
WYSTAWA GOŁEBI TERMIN ZGŁOSZENIA

2013-11-04
ZAPROSZENIE NA ZAKOŃCZENIE SEZONU LOTOWEGO

2013-10-01
ZAPROSZENIE NA ZEBRANIE CZŁONKÓW ZARZĄDU

2013-09-16
2013-09-16 - Opublikowano wyniki JAROCIN

2013-09-09
2013-09-09 - Opublikowano wyniki SIERADZ

2013-09-02
2013-09-02 - Opublikowano wyniki BEŁCHATÓW

2013-08-29
ZMIANA TERMINU LOTU

2013-08-26
2013-08-26 - Opublikowano wyniki KŁOBUCK

2013-07-29
2013-07-29 - Opublikowano wyniki HANNOVER 3

2013-07-21
2013-07-22 - Opublikowano wyniki LEGNICA

2013-07-15
2013-07-15 - Opublikowano wyniki HANNOVER 2

2013-07-08
013-07-08 - Opublikowano wyniki Chojnów 2

2013-07-02
2013-07-02 - Opublikowano wyniki z POPRAWIONA LISTA HANOVER 1

2013-07-01
Lista Konkursowa nr 10/2013 HANNOVER 1

2013-06-24
2013-06-24 - Opublikowano wyniki z CHOJNÓW 1

2013-06-17
2013-06-17 - Opublikowano wyniki z POLICE 2

2013-06-10
2013-06-10 - Opublikowano wyniki z POLICE 1

2013-06-03
2013-06-02 - Opublikowano wyniki z Kornik 2

2013-05-31
Zmiana lotu

2013-05-28
2013-05-28 - Opublikowano wyniki z Kornik

2013-05-20
2013-05-20 - Opublikowano wyniki z ŚRODY WIELKOPOLSKIEJ

2013-05-15
2013-05-15 - Opublikowano wyniki z KĘPNO

2013-05-06
2013-05-06 Opublikowano wyniki z OLESNA

2013-05-03
opublikowano wyniki z Lubliniec

2012-09-17
2012-09-17- Opublikowano wyniki z JAROCINA

2012-09-10
2012-09-10- Opublikowano wyniki z SIERADZ

2012-09-03
2012-09-02- Opublikowano wyniki z BEŁCHATÓW

2012-08-26
012-08-26- Opublikowano wyniki z KŁOBUCK

2012-07-30
2012-07-30- Opublikowano wyniki z HANNOVER 3

2012-07-23
2012-07-23- Opublikowano wyniki z GŁOGÓW 3

2012-07-14
2012-07-16- Opublikowano wyniki z HANNOVER 2

2012-07-09
2012-07-09- Opublikowano wyniki z GŁOGÓW 2

2012-07-02
2012-07-02- Opublikowano wyniki z HANNOVER 1

2012-06-25
2012-06-25- Opublikowano wyniki z GŁOGÓW 1

2012-06-18
2012-06-18- Opublikowano wyniki z POLICE 3

2012-06-11
2012-06-11- Opublikowano wyniki z POLICE 2

2012-06-04
2012-06-04- Opublikowano wyniki z POLICE 1

2012-05-28
2012-05-28 - Opublikowano wyniki z GRODZISKA WIELKOPOLSKIEGO

2012-05-21
2012-05-21 - Opublikowano wyniki z SREMU

2012-05-14
2012-05-14 - Opublikowano wyniki z ODOLANOWA

2012-05-07
2012-05-07 - Opublikowano wyniki z kluczborka

2012-04-30
2012-04-30 - Opublikowano wyniki z LUBLINIEC

2011-11-18
ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE ZAKOŃCZENIA SEZONU LOTOWEGO 2011 W DNIU 26.11.2011 GODZ 16:00

2011-09-27
2011-09-27 - Opublikowano wyniki z ŚWIEBODZINA

2011-09-27
zamieszczono współzawodnictwo open 2

2011-09-27
OPEN 1+2 MŁODE

2011-09-19
2011-09-19 - Opublikowano wyniki z JAROCINA

2011-09-12
2011-09-12 - Opublikowano wyniki z SIERADZA

2011-09-06
2011-09-06 - Opublikowano wyniki z BEŁCHATOWA

2011-08-30
2011-08-30 - Opublikowano wyniki z KŁOBUCKA

2011-08-29
Współzawodnictwo lotowe o Mistrzostwo Oddziału Kategoria A ODZIAŁ NOWE BRZESKO GOŁĘBIE DOROSŁE

2011-08-23
plan lotów gołębi młodych

2011-08-02
2011-08-02 - Opublikowano wyniki z GOLENIOWA

2011-07-24
2011-07-25 - Opublikowano wyniki z GRODZISKA WIELKOPOLSKIEGO

2011-07-18
2011-07-18 - Opublikowano wyniki z PEINE 2

2011-07-11
2011-07-11 - Opublikowano wyniki z BUK 2

2011-06-28
2011-06-28-opublikowano wyniki BUK 1

2011-06-21
2011-06-21 - Opublikowano wyniki z GOLENIÓW

2011-06-07
2011-06-07 - Opublikowano wyniki z BIAŁOGARD

2011-05-31
2011-05-31 - Opublikowano wyniki z WĄGROWIEC

2011-05-24
2011-05-24 - Opublikowano wyniki z GNIEZNO

2011-05-16
2011-05-16 - Opublikowano wyniki z PLESZEW

2011-05-09
2011-05-09 Opublikowano wyniki Wieluń

 
 
 
                                              UWAGA KOMUNIKAT
                                        
Wystawa Okręgowa gołębi odbędzie się w dniu 13-14 grudnia 2014r. Zgłoszenie gołębi na wystawę przyjmuje kolega  V-ce prezes Zbigniew  Cieśla tel.502604458  do dnia 24.11.2014r.

Uwaga: Szczegóły dotyczące wyników Okręgowych na stronie PZHGP  Zarząd Okręgowy.




                            
                          PLAN LOTÓW GOŁĘBI MŁODYCH 2014 R

  • 24.08.2014r    Sośnicowice                          130 km(MP)
  • 31.08.2014r    Krapkowice                          176 km(MP)
  • 07.09.2014r    Brzeg                                   222 km (MP)
  • 14.09.2014r    Jawor                                    315 km      


PLAN LOTÓW 2014

DZIAŁAJĄC  W OPARCIU  O UPRAWNIENIA WYNIKAJĄCE ZE STATUTU PZHGP ZARZĄD ODDZIAŁU NOWE BRZESKO  NA POSIEDZENIU 19.01.2014 UCHWALIŁ PLAN LOTÓW GOŁEBI DOROSŁYCH NA 2014 ROK.

1. 27.04.2014    - RADOMSKO  130   - KT- A
2. 04.05.2014    - WIELUŃ         170   - KT- A
3. 11.05.2014.   - TUREK            250   - KT - A
4. 18.05.2014    - KÓRNIK    320 - KT A,B,GMP.
5. 25.05.2014    - STARGARD SZCZECIN -520- KT B,C GMP
6. 01.06.2014    - POLICE 1 - 550 - KT BC GMP OKR
7. 08.06.2014    - POLICE 2 - 550- KT BC, GMP, OKR
8.15.06.2014     - POLICE 3 - 550- KT C, GMP .OKR
9. 22.06.2014    - POZNAŃ  - 350 KT AB GMP-
10. 28.06.2014  - HANOWER 1 - 770-CM GMP OKR
11. 06.07.2014  - KÓRNIK - 2 350 AB ,GMP
12. 12 .07.2014  - HANOWER 2 - 770 CM. GMP OKR
13. 20.07.2014   - GRODZISK WIELKOPOLSKI  - 330 AB GMP
14. 26.07.2014   - HANOWER 3 - 770 CM GMP OKR




                                                                                                                   
--------------------------------------------------------------------------------------------------
 
                                                             
    Mistrzostwo Oddziału Nowe Brzesko             Gołębie dorosłe 2014


Mistrz                         Cieśla Zbigniew          4452,34

V-ce Mistrz                   Kubik  Jerzy             4411,39

I V-ce Mistrz             Gorzałczany Andrzej    4356,99

1.Przodownik              Kukułka Zbigniew      4338,41

2.Przodownik               Liszka Józef             4142,32

3.Przodownik               Łękas Adam            4140,49

4.Przodownik                Strąg Maciej             4121,25

5.Przodownik                Barłóg Stanisław       4070,59

6.Przodownik                Barłóg Iwona            4025,46

7.Przodownik                Gładysz Tadeusz       3994,21

8.Przodownik                 Resler Krzysztof       3954,06

9.Przodownik                Strzelecki Czesław    3909,10

10.Przodownik              Szcząchor Sebastian 3885,93

Mistrzostwo Oddziału  Nowe Brzesko Gołębie Dorosłe    2014

       Gołębie z całości

Mistrz                   Cieśla  Zbigniew         7010,61

V – ce Mistrz       Kukułka Zbigniew        6946,43

I V- ce Mistrz       Kubik Jerzy                  6901,67

1 Przodownik        Gorzałczany Andrzej   6887,04

2 Przodownik        Łękas Adam               6741,41

3 Przodownik        Barłóg Stanisław         6218,14

4 Przodownik        Grzyb Janusz              6192,37

5 Przodownik        Gładysz Tadeusz         6045,22

6 Przodownik         Szcząchor Sebastian   5892,16

7 Przodownik         Liszka Józef                5814,46

8 Przodownik         Strąg Maciej                5614,70

9 Przodownik         Barłóg Iwona               5590,69

Współzawodnictwo lotowe o Mistrzostwo Oddziału Kategorie

Oddział Nowe Brzesko Gołębie Dorosłe

 

 Kategoria A

1. Barłóg Stanisław      581,33        Mistrz

2.Cieśla Zbigniew         881,92      V-ce Mistrz

3.Kubik Jerzy               891,01      I V-ce Mistrz


 

 

 Kategoria B

1.Kubik Jerzy                   484,00        Mistrz

2.Barłóg Iwona                 514,96        V-ce  Mistrz 

3.Andrzej Gorzałczany     560,09        I V-ce Mistrz

 Kategoria C

1.Gorzałczany Andrzej    122,73    Mistrz

2.Cieśla Zbigniew            123,30    V-ce Mistrz

3.Kubik Jerzy                  165,74    I V-ce Mistrz

 

 Kategoria M

1.Cieśla Zbigniew               68,02    Mistrz

2.Kukułka Zbigniew            190,42    V-ce Mistrz

3.Kubik Jerzy                     208,53     I V-ce Mistrz


GMP –Gołębie Dorosłe 2014r

1.Kubik Jerzy                    2411,34    Mistrz

2.Barłóg Stanisław             2372,25     V-ce Mistrz

3.Gorzałczany Andrzej       2335,81    I V-ce Mistrz

4.Cieśla Zbigniew              2270,73     1 Przodownik

5.Resler Krzysztof            2264,28      2 Przodownik

6.Barłóg Iwona                 2216,75      3 Przodownik

7.Gładysz Tadeusz           2194,66      4 Przodownik

8.Szcząchor Sebastian      2179,60     5 Przodownik

9.Grzyb Janusz                 2130,58     6 Przodownik

10.Łąkas Adam                2040,96     7 Przodownik

 

        Współzawodnictwo Lotowe Oddział Nowe Brzesko

                       Gołębie Młode 2014r

 Gołębie Młode z ,,40’’

1.Cieśla Zbigniew            738,82    Mistrz

2.Percik Andrzej             724,25    V-ce Mistrz

3.Grzyb Janusz               723,78    I V-ce Mistrz

4.Grzyb Marcin              715,92     1 Przodownik

5.Maj Tomasz                692,83      2 Przodownik

6.Krzan  Konrad             620,72     3 Przodownik

7.Mucha Mieczysław      617,29      4 Przodownik

8.Pokorniak  Mieczysław  600,52    5 Przodownik

9.Resler Krzysztof          588,27      6 Przodownik

10.Strzelecki Czesław      582,86      7 Przodownik

 

 

 

                Gołębie Młode z Całości

 1.Cieśla Zbigniew      1089,61    Mistrz

2.Percik Andrzej         1052,22    V-ce Mistrz

3.Grzyb Marcin          1046,92     I  V-ce Mistrz

4.Mucha Mieczysław  1044,71     1 Przodownik

5.Grzyb Janusz           1038,45    2 Przodownik

6.Krzan  Konrad         1010,85    3 Przodownik

7.Maj Tomasz              997,78    4 Przodownik

8.Tomaszek Leszek      963,81    5 Przodownik

9.Zając Łukasz             865,75    6 Przodownik

10.Gorzałczany Jerzy    794,92    7 Przodownik

 

 

 SUPER MISTRZ GOŁĘBI DOROSŁYCH
                I MŁODYCH W ROKU 2014

     ZBIGNIEW CIEŚLA-12640,8 PKT.



 




 


         










 
 
  
 

 

  Copyright © PZHGP Oddział Nowe Brzesko Strona główna | Loty | Wyniki | Galeria | Nowe Brzesko | Kontakt