2014-09-16
OPUBLIKOWANO WYNIKI LOT 4 GŁOGÓW

2014-09-16
opublikowano wyniki openy po 4 locie młode

2014-09-10
opublikowano openy młode 2014

2014-09-08
OPUBLIKOWANO WYNIKI Z BRZEGI MŁODE

2014-09-01
opublikowano wyniki openy po locie 2

2014-09-01
2014-09-01 opublikowano wyniki z Krapkowice

2014-08-27
OPUBLIKOWANO WYNIKI LOT 1 MŁODE

2014-08-27
opublikowano openy po 1 locie młode

2014-07-28
2014-07-28 OPUBLIKOWANO WYNIKI Z HANNOVER 3

2014-07-28
openy po 14 locie

2014-07-22
OPUBLIKOWANO OPENY PO LOCIE 13

2014-07-21
2014-07-21- Opublikowano wyniki GRODZISK WLKP.

2014-07-14
2014-07-14- Opublikowano wyniki HANNOVER 2

2014-07-14
opublikowano OPENY 14

2014-07-07
OPUBLIKOWANO WYNIKI Z KORNIK 3

2014-07-07
opublikowano openy po 11 locie

2014-06-30
2014-06-30- Opublikowano wyniki HANNOVER 1

2014-06-30
opublikowano openy po 10 locie 2014-06-30

2014-06-25
LISTA KONKURSOWA NR 9

2014-06-16
2014-06-16 - Opublikowano wyniki POLICE 3

2014-06-16
opublikowano openy po 8 locie

2014-06-10
2014-06-10 - Opublikowano wyniki POLICE2

2014-06-10
opublikowano openy po 7 locie

2014-06-03
2014-06-03 - Opublikowano wyniki POLICE

2014-06-03
OPUBLIKOWANO OPENY PO 6 LOCIE

2014-05-27
2014-05-27 - Opublikowano wyniki Starogardu Szczecińskiego

2014-05-27
opublikowano OPEN po 5 locie

2014-05-21
014-05-21 - Opublikowano wyniki KORNIK 1

2014-05-21
OPUBLIKOWANO OPEN 4 21-05-2014

2014-05-12
2014-05-12 - Opublikowano wyniki TUREK

2014-05-12
opublikowano OPEN 3

2014-05-07
opublikowano 2014-05-07 OPEN 1

2014-05-07
opublikowano 2014-05-07 OPENY2

2014-05-06
2014-05-06 - Opublikowano wyniki WIELUN

2014-05-02
2014-05-02 lista konkursowa Radomsko 1/2014

2014-04-25
2014-04-25 PUCHAR PREZESA

2014-02-03
ZAPROSZENIE NA ZEBRANIE

2014-01-23
PLAN LOTÓW 2014

2014-01-02
KUMUNIKAT NR- 1/2014, 2/2014

2013-12-08
KOMUNIKAT - DOSTARCZENIE GOŁEBI NA WYSTAWĘ

2013-11-26
WYSTAWA GOŁEBI TERMIN ZGŁOSZENIA

2013-11-04
ZAPROSZENIE NA ZAKOŃCZENIE SEZONU LOTOWEGO

2013-10-01
ZAPROSZENIE NA ZEBRANIE CZŁONKÓW ZARZĄDU

2013-09-16
2013-09-16 - Opublikowano wyniki JAROCIN

2013-09-09
2013-09-09 - Opublikowano wyniki SIERADZ

2013-09-02
2013-09-02 - Opublikowano wyniki BEŁCHATÓW

2013-08-29
ZMIANA TERMINU LOTU

2013-08-26
2013-08-26 - Opublikowano wyniki KŁOBUCK

2013-07-29
2013-07-29 - Opublikowano wyniki HANNOVER 3

2013-07-21
2013-07-22 - Opublikowano wyniki LEGNICA

2013-07-15
2013-07-15 - Opublikowano wyniki HANNOVER 2

2013-07-08
013-07-08 - Opublikowano wyniki Chojnów 2

2013-07-02
2013-07-02 - Opublikowano wyniki z POPRAWIONA LISTA HANOVER 1

2013-07-01
Lista Konkursowa nr 10/2013 HANNOVER 1

2013-06-24
2013-06-24 - Opublikowano wyniki z CHOJNÓW 1

2013-06-17
2013-06-17 - Opublikowano wyniki z POLICE 2

2013-06-10
2013-06-10 - Opublikowano wyniki z POLICE 1

2013-06-03
2013-06-02 - Opublikowano wyniki z Kornik 2

2013-05-31
Zmiana lotu

2013-05-28
2013-05-28 - Opublikowano wyniki z Kornik

2013-05-20
2013-05-20 - Opublikowano wyniki z ŚRODY WIELKOPOLSKIEJ

2013-05-15
2013-05-15 - Opublikowano wyniki z KĘPNO

2013-05-06
2013-05-06 Opublikowano wyniki z OLESNA

2013-05-03
opublikowano wyniki z Lubliniec

2012-09-17
2012-09-17- Opublikowano wyniki z JAROCINA

2012-09-10
2012-09-10- Opublikowano wyniki z SIERADZ

2012-09-03
2012-09-02- Opublikowano wyniki z BEŁCHATÓW

2012-08-26
012-08-26- Opublikowano wyniki z KŁOBUCK

2012-07-30
2012-07-30- Opublikowano wyniki z HANNOVER 3

2012-07-23
2012-07-23- Opublikowano wyniki z GŁOGÓW 3

2012-07-14
2012-07-16- Opublikowano wyniki z HANNOVER 2

2012-07-09
2012-07-09- Opublikowano wyniki z GŁOGÓW 2

2012-07-02
2012-07-02- Opublikowano wyniki z HANNOVER 1

2012-06-25
2012-06-25- Opublikowano wyniki z GŁOGÓW 1

2012-06-18
2012-06-18- Opublikowano wyniki z POLICE 3

2012-06-11
2012-06-11- Opublikowano wyniki z POLICE 2

2012-06-04
2012-06-04- Opublikowano wyniki z POLICE 1

2012-05-28
2012-05-28 - Opublikowano wyniki z GRODZISKA WIELKOPOLSKIEGO

2012-05-21
2012-05-21 - Opublikowano wyniki z SREMU

2012-05-14
2012-05-14 - Opublikowano wyniki z ODOLANOWA

2012-05-07
2012-05-07 - Opublikowano wyniki z kluczborka

2012-04-30
2012-04-30 - Opublikowano wyniki z LUBLINIEC

2011-11-18
ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE ZAKOŃCZENIA SEZONU LOTOWEGO 2011 W DNIU 26.11.2011 GODZ 16:00

2011-09-27
2011-09-27 - Opublikowano wyniki z ŚWIEBODZINA

2011-09-27
zamieszczono współzawodnictwo open 2

2011-09-27
OPEN 1+2 MŁODE

2011-09-19
2011-09-19 - Opublikowano wyniki z JAROCINA

2011-09-12
2011-09-12 - Opublikowano wyniki z SIERADZA

2011-09-06
2011-09-06 - Opublikowano wyniki z BEŁCHATOWA

2011-08-30
2011-08-30 - Opublikowano wyniki z KŁOBUCKA

2011-08-29
Współzawodnictwo lotowe o Mistrzostwo Oddziału Kategoria A ODZIAŁ NOWE BRZESKO GOŁĘBIE DOROSŁE

2011-08-23
plan lotów gołębi młodych

2011-08-02
2011-08-02 - Opublikowano wyniki z GOLENIOWA

2011-07-24
2011-07-25 - Opublikowano wyniki z GRODZISKA WIELKOPOLSKIEGO

2011-07-18
2011-07-18 - Opublikowano wyniki z PEINE 2

2011-07-11
2011-07-11 - Opublikowano wyniki z BUK 2

2011-06-28
2011-06-28-opublikowano wyniki BUK 1

2011-06-21
2011-06-21 - Opublikowano wyniki z GOLENIÓW

2011-06-07
2011-06-07 - Opublikowano wyniki z BIAŁOGARD

2011-05-31
2011-05-31 - Opublikowano wyniki z WĄGROWIEC

2011-05-24
2011-05-24 - Opublikowano wyniki z GNIEZNO

2011-05-16
2011-05-16 - Opublikowano wyniki z PLESZEW

2011-05-09
2011-05-09 Opublikowano wyniki Wieluń

 
 
 
                                              UWAGA KOMUNIKAT
                                        
Lot do miejscowości Krapkowice z niedzieli 31.08.2014 przesunięty na sobotę 30.08.2014r. Koszowanie w piątek.

                            
                          PLAN LOTÓW GOŁĘBI MŁODYCH 2014 R

  • 24.08.2014r    Sośnicowice                          130 km(MP)
  • 31.08.2014r    Krapkowice                          176 km(MP)
  • 07.09.2014r    Brzeg                                   222 km (MP)
  • 14.09.2014r    Jawor                                    315 km      


PLAN LOTÓW 2014

DZIAŁAJĄC  W OPARCIU  O UPRAWNIENIA WYNIKAJĄCE ZE STATUTU PZHGP ZARZĄD ODDZIAŁU NOWE BRZESKO  NA POSIEDZENIU 19.01.2014 UCHWALIŁ PLAN LOTÓW GOŁEBI DOROSŁYCH NA 2014 ROK.

1. 27.04.2014    - RADOMSKO  130   - KT- A
2. 04.05.2014    - WIELUŃ         170   - KT- A
3. 11.05.2014.   - TUREK            250   - KT - A
4. 18.05.2014    - KÓRNIK    320 - KT A,B,GMP.
5. 25.05.2014    - STARGARD SZCZECIN -520- KT B,C GMP
6. 01.06.2014    - POLICE 1 - 550 - KT BC GMP OKR
7. 08.06.2014    - POLICE 2 - 550- KT BC, GMP, OKR
8.15.06.2014     - POLICE 3 - 550- KT C, GMP .OKR
9. 22.06.2014    - POZNAŃ  - 350 KT AB GMP-
10. 28.06.2014  - HANOWER 1 - 770-CM GMP OKR
11. 06.07.2014  - KÓRNIK - 2 350 AB ,GMP
12. 12 .07.2014  - HANOWER 2 - 770 CM. GMP OKR
13. 20.07.2014   - GRODZISK WIELKOPOLSKI  - 330 AB GMP
14. 26.07.2014   - HANOWER 3 - 770 CM GMP OKR




                                                                                                                   
--------------------------------------------------------------------------------------------------
 
                                                             
   Współzawodnictwo lotowe o Mistrzostwo Oddziału Kategoria A Oddział Nowe Brzesko  Gołębie dorosłe  2013r.

Mistrz   -               Barłóg Stanisław                                     205,87
I V-ce Mistrz -       Kubik Jerzy                                             223,35
II V-ce Mistrz  -      Cieśla Zbigniew                                     514,25
1 Przodownik   -     Gorzałczany Andrzej                               915,02
2 Przodownik    -    Grzyb Marcin                                         1089,39
3 Przodownik     -    Resler Krzysztof                                    1130,02
4 Przodownik     -    Barłóg Iwona                        1261,94
5 Przodownik          Strzelecki Czesław                 1377,91
6 Przodownik     -    Wesołowski Janusz                 1690,04
7 Przodownik      -    Zając Łukasz                         1957,16
8 Przodownik           Grzyb Janusz                         2098,90
9 Przodownik       -  Kukuła Zbigniew                      2233,50

10 Przodownik     -  Łękas Adam                              2378,27

Współzawodnictwo lotowe o Mistrzostwo 
           Odziału Kategoria  B
            oddział Nowe Brzesko
            Gołębie dorosłe 2013r

Mistrz   -           Cieśla Zbigniew                         72,24
I V-ce Mistrz     Barłóg Stanisław                      155,00 

II V-ce Mistrz     Kubik Jerzy                           239,50
1Przodownik       Barłóg Iwona                         560,47
2 Przodownik      Kukułka Zbigniew                 657,84
3 Przodownik      Szczachor Sebastian               809,07
4 Przodownik      Latała Zdzisław                      880,41
5 Przodownik      Liszka Józef                            942,39
6 Przodownik      Gudowski Andrzej                  996,43
7 Przodownik      Grzyb  Janusz                         1041,46
8 Przodownik     Strzelecki Czesław                    1074,51
9 Przodownik       Kukułka Paweł                       1121,21
10 Przodownik     Strąg Maciej                           1260,02 

Współzawodnictwo lotowe o Mistrzostwo 
            Oddziału Kategoria C
             oddział Nowe Brzesko
             Gołębie dorosłe 2013r


Mistrz  -             Barłóg Stanisław                         156,95
IV-ce Mistrz        Kubik  Jerzy                              386,38
II V-ce Mistrz      Resler Krzysztof                        491,61
1 Przodownik      Cieśla Zbigniew                         501,11
2 Przodownik      Kukułka Zbigniew                      577,75
3 Przodownik      Łękas  Adam                             598,51
4.Przodownik      Gorzałczany Andrzej                  625,18
5Przodownik       Strzelecki Czesław                     741,59
6 Przodownik      Grzyb Marcin                             850,17
7 Przodownik       Zając Łukasz                             897,81
8 Przodownik       Barłóg Iwona                             1132,78

Współzawodnictwo lotowe o Mistrzostwo 
           Oddziału Kategoria M
           oddział Nowe Brzesko       
            Gołębie dorosłe 2013r

Mistrz                   Cieśla Zbigniew                        59,17
I V-ce Mistrz         Barłóg Stanisław                     79,74
II V-ce Mistrz        Kubik Jerzy  
                           178,85
1 Przodownik           Łękas Adam                          185,77
2 Przodownik          Strzelecki Czesław                  260,07
3 Przodownik          Kukułka Zbigniew                    276,89

4 Przodownik           Grzyb Janusz                           388,18
5 Przodownik           Polak Piotr                               419,49
6 Przodownik           Szczochor Sebastian                503,16
7 Przodownik           Strąg Maciej                            559,36
8 Przodownik            Barłóg Iwona                           630,48
9 Przodownik            Resler Krzysztof                     703,70
10 Przodownik          Gładysz Tadeusz                      808,70

Współzawodnictwo lotowe o Mistrzostwo Oddziału Kategoria  R   oddział Nowe Brzesko Gołębie  2013r

Mistrz            Kubik Ewa                                                         639,67
I V-ce            Barłóg Stanisław                                                672,13
II V-ce           Grzyb Janusz                                                     1226,94



                GMP 2013 gołębie dorosłe    
    Mistrzostwo oddziału Nowe Brzesko

Mistrz                     Barłóg Stanisław                               1418,69
I V-ce Mistrz           Kubik Jerzy                                      1401,31
II V-ce Mistrz          Kukuła Zbigniew                              1363,58
1Przodownik           Cieśla Zbigniew                                  1355,60

2 Przodownik          Strzelecki Czesław                             1341,89
2 Przodownik          Barłóg Iwona                                      1325,12 

                                  MISTRZOSTWO  DOROSŁE Z    50
Mistrz                       Barłóg Stanisław                                   4290,02
I V-ce Mistrz            Cieśla Zbigniew                                     4152
,42
II V-ce Mistrz             Barłóg Iwona                                       4067,08
1Przodownik               Kubik Jerzy                                         4002,62
2 Przodownik              Kukułka Zbigniew                               3881,63

3 Przodownik               Strzelecki Zbigniew                             3871,95
4 Przodownik               Grzyb Janusz                                       3666,92
5 Przodownik               Łękas Adam                                        3605,54
6 Przodownik               Gorzałczany Andrzej                            3505,81
7 Przodownik                Resler Krzysztof                                 3281,08


                MISTRZOSTWO  GOŁĘBIE DOROSŁE   Z CAŁOŚCI
Mistrz                            Cieśla Zbigniew                                6447,73
I V-ce Mistrz                   Barłóg Stanisław                             6417,86
II V-ce Mistrz                  Kubik Jerzy                                    6360,96
1 Przodownik                  Grzyb Janusz                                   6125,58
2 Przodownik                   Łękas Adam                                   5932,74
3 Przodownik                   Barłóg Iwona                                  5468,99
4 Przodownik                   Strzelecki Czesław                          5427,95   

5 Przodownik                   Gorzałczany Andrzej                      5298,77
6 Przodownik                    Kukułka Zbigniew                          5263,96
7 Przodownik                    Grzyb Marcin                                 4673,08
 


             KATEGORIA GOŁĘBIE MŁODE Z 50

Mistrz                                 Cieśla Zbigniew                            707,75
I V-ce Mistrz                       Gorzałczany Andrzej                    685,42
II V-ce Mistrz                      Barłóg Stanisław                          639,94
1 Przodownik                      Gorzałczany Jerzy                         595,93
2 Przodownik                       Kukułka Zbigniew                        588,38
3 Przodownik                        Kubik Jerzy                                    562,26
4 Przodownik                        Wieczorek Dawid                           477,34
5 Przodownik                         Machaj Dawid                               463,70
6 Przodownik                         Barłóg Iwona                                 440,29
7 Przodownik                         Krzan Konrad                                391,83


KATEGORIA GOŁĘBIE  MŁODE  Z 
                     CAŁOŚCI


Mistrz                        Cieśla Zbigniew                                 1064,72
I V-ce Mistrz              Gorzałczany Andrzej                         998,80
II V-ce Mistrz             Barłóg Stanisław                               984,25
1 Przodownik             Gorzałczany Jerzy                              878,85
2 Przodownik             Kubik Jerzy                                          827,15
3 Przodownik             Kukułka Zbigniew                              788,78
4 Przodownik               Barłóg Iwona                                     686,94
5 Przodownik                Wieczorek Dawid                              651,93
6 Przodownik               Percik Andrzej                                    623,10
7 Przodownik               Juszczyk Zygmunt                               554,05
 
 
  -CE
 

 

  Copyright © PZHGP Oddział Nowe Brzesko Strona główna | Loty | Wyniki | Galeria | Nowe Brzesko | Kontakt